PhotoSpace.pl

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Zebraliśmy dla Was najczęściej pojawiające się pytania, na każde z nich udzielamy odpowiedzi poniżej.

W razie dodatkowych wątpliwości pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Rezerwacji można dokonać poprzez link w menu „Wynajmij”. Następnie należy skorzystać z umieszczonego tam formularza lub telefonicznie pod numerem 737-111-800, można również wysłać zapytanie na adres e-mail: biuro@photospace.pl

Nasze studio znajduje się w centrum Radomia przy ulicy  Romualda Traugutta 20A. Około 400m od Dworca PKP kierując się w bezpośrednio na wprost.

Cena wynajmu zawiera:
-wynajem powierzchni zdjęciowej wraz z meblami i dekoracjami, które się tam znajdują,
-profesjonalne oświetlenie, modyfikatory i akcesoria,
-stanowisko do makijażu
– pomoc asystenta studia
-wi-fi,
-kawa, herbata oraz woda

 

Bezpłatne odwołanie rezerwacji do 72h przed datą rezerwacji.
Odwołanie rezerwacji 48h-24h przed datą rezerwacji jest płatne 50%.
Odwołanie rezerwacji 24h przed datą wynajmu jest płatne 100%.
Istnieje możliwość przeniesienia rezerwacji 24h przed datą wynajmu na inny dzień i godzinę, pod warunkiem, że studio będzie wolne. W tym celu prosimy o wcześniejszą wiadomość na maila biuro@photospace.pl podając: imię, nazwisko, datę i godzinę rezerwacji.

Przed lokalem znajdują się płatne miejsca parkingowe wzdłuż ulicy, należy skorzystać z parkometru.

Jeśli w trakcie wynajmu okaże się, że chcesz zostać dłużej, nie możemy obiecać, że będzie to możliwe. Jeśli studio będzie wolne, a asystent studia będzie mógł zostać dłużej, to nie ma problemu. Rozliczamy się za każdą rozpoczętą, pełną godzinę wynajmu.

Na oknach zawieszone są kotary, które w pełni zaciemnią plan zdjęciowy.

Zawsze prosimy o przybycie 10 minut przed zarezerwowaną godziną wynajmu aby dopełnić wszelkich formalności. 

Asystent studia to osoba, która doskonale zna plan zdjęciowy i pomoże w kwestiach organizacyjnych np. przy rozstawianiu lamp, mebli oraz przy zmianie modyfikatorów światła, wyjaśni również zasadę działania lamp, nie odpowie natomiast na pytanie dotyczące ustawień światła lub „jak osiągnąć dany efekt”.

Wcześniejsza rezerwacja teł obowiązuje tylko w przypadku gnieciuchów. Prosimy o informację w trakcie rezerwacji (w polu “Dodatkowe informacje”). Tła kartonowe i winylowe nie wymagają wcześniejszej rezerwacji. Asystent studia przygotuje wybrane przez Was tło tuż przed rozpoczęciem zdjęć.

Jak najbardziej, nasze studio jest pets friendly. Prosimy jedynie o zanotowanie tego faktu w dodatkowych informacjach podczas dokonywania rezerwacji.