PhotoSpace.pl

SESJA RODZINNA

Sesja rodzinna odbywa się w naszym przestronnym studiu w Radomiu. Sesje skupiają się na aby dobrze się przy nich bawiąc i stworzyć piękne fotografie które pokochacie i będą skarbem na długie lata. Zrobimy wszystko aby to doświadczenie było przyjemną zabawą od początku do końca. W ramach sesji wykonamy portrety samych dzieci jak również zdjęcia całej rodziny razem. Mogę również zrobić sesje lokalizacyjne w Radomiu i okolicy za niewielką dodatkową opłatą, jeśli wolisz zarezerwować tego rodzaju sesję, skontaktuj się z nami.

PONADCZASOWA FOTOGRAFIA RODZINNA

Dzieci tak szybko rosną, więc niema co się dziwić, że rodzice wykonują im ciągle zdjęcia. Czy to bawiącym się w domu lub biegającym w parku, pewnie masz setki takich zdjęć w swoim telefonie. A teraz zastanów się ile masz takich zdjęć, gdzie jesteście razem jako rodzina? Zapewne niewiele, ponieważ zwykle jesteś po drugiej stronie obiektywu. Dlatego zatrudnienie profesjonalnego fotografa jest tak istotne w sesjach rodzinnych.

Gdy przychodzicie do nas na sesje rodzinne kładziemy duży nacisk na dobrą zabawę! Z doświadczenia w fotografii rodzinnej wiemy, że klienci nie chcą sztywnych portretów, gdzie wszyscy patrzą się w dal. Staramy się uchwycić na zdjęciach momenty w których dobrze się bawicie, aby zachować te chwile i móc się nimi cieszyć na zawsze.

Psycholodzy uważają, że dzieci  które oglądają swoje rodzinne zdjęcia na ścianach w domu mają większe poczucie własnej wartości, dlatego też oferujemy duży wybór obrazów ściennych do wyboru.

 

PAKIETY SESJI FOTOGRAFICZNYCH

Pakiet STANDARD

600
 • 5 zdjęć po pełnym retuszu
 • Maksymalna liczba stylizacji 1-3
 • Wydruki w formacie 15 x 21cm
 • Czas trwania 1h

Pakiet PREMIUM

800
 • Wszystkie ujęcia po selekcji fotografa
 • Maksymalna liczba stylizacji 1-3
 • Wydruki do max 10 wybranych zdjęć w formacie 15 x 21cm
 • foto – obraz 30×40
 • Czas trwania 1h

*Makijaż oraz stylizacja włosów za dodatkową opłatą.

ZAMÓW SESJĘ RODZINNĄ

Podaj swoje imię oraz telefon, a skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów i dogodnego terminu. 

  Odpowiedzi na często zadawane pytania

  Nie potrzebujemy wielu przygotować aby wykonać sesję rodziną, ale podobnie jak w przypadku naszych innych sesji, prosimy o kontakt z jak największym wyprzedzenie. To da nam czas na udzielenie porad na temat odzieży i omówienie szczegółów sesji fotograficznej.

  Zazwyczaj fotografujemy rodziny rodziny do 5 osób. Jeżeli twoja posiada więcej niż 5 członków, skontaktuj się z nami, a zapewne uda nam się przygotować sesję dla całej Twojej rodziny.