PhotoSpace.pl

NOWORODKI

O NASZEJ SESJI NOWORODKOWEJ

Dorastają tak szybko…

Powitanie nowego dziecka na świecie to jedna z bardziej emocjonalnych i niesamowitych chwile w Twoim życiu; pragniemy uchwycić i udokumentować te uczucia dla ciebie, abyś mogła je zachować na zawsze.Uważamy to za niesamowite w fotografii, że ma moc która potrafi przenieść cię z powrotem do tych niezapomnianych chwil, aby przywrócić emocje, których doświadczamy w tym określonym momencie naszego życia. Zdjęcia które dla ciebie zrobimy, wkrótce będą jednymi z twoich najcenniejszych pamiątek.

Zapewnimy, że zdjęcia zostaną uchwycone w bardzo bezpiecznym, ciepłym i wygodnym otoczeniu dla Ciebie i Twojego dziecka, a całe doświadczenie będzie niezapomniane.
Naszym zdaniem każdy etap życia waszych dzieci powinien być obchodzony i rejestrowany; ale fotografowanie noworodków jest czymś wyjątkowym.

Naszym celem jest tworzenie pięknych, delikatnych i ponadczasowych zdjęć poprzez skupienie się na dziecku i pięknej więzi, którą macie ze sobą.

Idealny czas na fotografowanie noworodków to od 7 do 14 dni; więc zarezerwuj sesję, gdy tylko poznasz termin. Dokonamy tymczasowej rezerwacji na dziesięć dni po terminie i możemy to dostosować, jeśli Twoje dziecko jest wcześniakiem lub postanowiło pozostać pod sercem matki na trochę dłużej.

Fotografia nowonarodzona jest bardzo wyspecjalizowanym gatunkiem fotografii i masz tylko jedną szansę, aby ją dobrze wykonać. Zaufaj nam ze swoim nowonarodzonym dzieckiem i wspomnieniami z pierwszych chwil z nim…

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Kluczem do udanej sesji zdjęciowej noworodków i osiągnięcia tych “sennych, zwiniętych póz” jest sfotografowanie Twojego noworodka w ciągu pierwszych 14 dni życia. Po tym czasie noworodki zwykle mniej śpią i trudniej je “zwinąć w kłębek”. Idealny czas na sfotografowanie noworodka to miedzy 5-7 dniem ich życia.

Polecamy zarezerwować sesję noworodkową w okolicach 20-tygodniowego ciąży. Pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z nami w celu sprawdzenia, czy mamy wolne terminy. Jeśli Twoje dziecko już się urodziło, nadal prosimy o kontakt, ponieważ czasami mamy wolne terminy na ostatnią chwilę.

Posiadam wiele luksusowych rekwizytów do fotografii noworodkowej do wykorzystania podczas sesji. Jeśli jest jakiś konkretny, który chciałbyś uwzględnić, skonsultuj się z nami wcześniej.

Oczywiście! Uwielbiamy robić intymne portrety świeżo upieczonych mam i ojców z ich nowonarodzonymi dziećmi. Rodzeństwo jest mile widziane w studio, ale możesz poprosić członka rodziny, aby zabrał starsze dzieci po zrobieniu im zdjęć. Ponieważ sesje noworodkowe mogą trwać 3-4 godziny, może to być nudne dla małych dzieci.

Mam część wypoczynkową z częścią studyjną dla wszystkich dziadków, którzy chcą ci towarzyszyć, ale proszę powiadomić nas wcześniej, że przyjdą.

Jeśli możesz, weź ze sobą smoczek/smoczeki. Jeśli go nie masz, mamy kilka w studio (w pełni wysterylizowanych), których użyjemy, jeśli uznamy to za konieczne. Nawet jeśli wcześniej go nie używałeś, używanie go tylko przez kilka godzin sesji zazwyczaj naprawdę pomaga. Prosimy zabrać ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy do karmienia, przewijania itp. Podczas sesji będziesz miała dużo czasu na karmienie i przewijanie, ponieważ nie będziemy poganiać Ciebie ani Twojego dziecka. Brzuch pełen mleka i ciepły pokój zazwyczaj pomagają dziecku się uspokoić, żebym można je pozować.

Nie ma gwarancji na żaden wynik, ponieważ dzieci są nieprzewidywalne i nie można ich zmuszać do działania! Dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć Ci do 25 zdjęć. Zapewniamy wsparcie przed sesją, aby pomóc tobie i dziecku w jak najlepszym wykorzystaniu sesji. Mam wiele technik, aby ukoić i ułożyć twoje dziecko.

Jeśli jesteś zainteresowana sesją macierzyńską, proszę skontaktuj się z nami.
Treść akordeonu

REKWIZYTY I AKCESORIA DOSTĘPNE PODCZAS SESJI